Kjøpe G2-2A03-ST med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 15 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.2VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SMD |
| Serie: | G2 |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| Andre navn: | CC1315 G2-2A03-ST-ND |
| On-State Resistance (Max): | 8 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | G2-2A03-ST |
| Last Current: | 250mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay DPST (2 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY SSR DPST 250MA 8 PIN SMD |
| Krets: | DPST (2 Form A) |
| Email: | [email protected] |