Kjøpe HA4314BCAZ96 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | - |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | ±4.5 V ~ 5.5 V |
| Bytt krets: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-QSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Antall kanaler: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 4:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HA4314BCAZ96 |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Video Switch IC 1 Channel 16-QSOP |
| Beskrivelse: | IC VIDEO CROSSPOINT SWIT 16QSOP |
| applikasjoner: | Video |
| -3db Båndbredde: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |