Kjøpe HC2K-DC48V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 38.4 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | - |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| Frigjør tid: | 50ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 50°C |
| Bruk tid: | 20ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens varenummer: | HC2K-DC48V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 3A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 48VDC |
| Spole type: | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 25.3mA |
| Email: | [email protected] |