Kjøpe HC4-H-AC115V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 92 VAC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 34.5 VAC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| Frigjør tid: | 20ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 255-2768 HC4-H-AC115V-ND HC4HAC115V |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 20ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HC4-H-AC115V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 115VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 115V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 5A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontakt skjema: | 4PDT (4 Form C) |
| Spolespenning: | 115VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 11.4mA |