Kjøpe HCF4022BEY med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| timing: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-DIP |
| Serie: | 4000B |
| tilbakestille: | Asynchronous |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall elementer: | 1 |
| Antall bit per element: | 4 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | HCF4022BEY |
| Logikk Type: | Binary Counter |
| Utvidet beskrivelse: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Positive Edge 16-DIP |
| Retning: | Up |
| Beskrivelse: | IC COUNTER OCTAL 8OUTPUT 16-DIP |
| Count Rate: | 11MHz |
| Email: | [email protected] |