Kjøpe HCF4078M013TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-SO |
| Serie: | 4000B |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Single-Ended |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall innganger: | 8 |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | HCF4078M013TR |
| Logikk Type: | NOR/OR Gate |
| Utvidet beskrivelse: | NOR/OR Gate Configurable 1 Circuit 8 Input 14-SO |
| Beskrivelse: | IC GATE NOR/OR 8INPUT 14-SOIC |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |