Kjøpe HDC60A120 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 7 ~ 48 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 90 ~ 140VAC |
| Oppsigelsesstil: | Stud |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Serie: | HDC |
| Relé Type: | Contactor |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Hockey Puck |
| Utgangstype: | DC |
| Andre navn: | CC1947 |
| On-State Resistance (Max): | 4.3 mOhm |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HDC60A120 |
| Last Current: | 120A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Beskrivelse: | RELAY SSR CONTACTOR DC 120A 140V |