Kjøpe HFA3127R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Transistor Type: | 5 NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-QFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 150mW |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 175°C (TJ) |
| Støy Figur (dB Typ @ f): | 3.5dB @ 1GHz |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | HFA3127R |
| Gevinst: | - |
| Frekvens - Overgang: | 8GHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Transistor 5 NPN 12V 65mA 8GHz 150mW Surface Mount 16-QFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC TRANS ARRAY 5X NPN 16QFN |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 10mA, 2V |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 65mA |
| Email: | [email protected] |