Kjøpe HIP1011ECA-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Type: | Hot Plug Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-SSOP/QSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kanaler: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | HIP1011ECA-T |
| Intern bryter (s): | Both |
| Egenskaper: | Latched Fault |
| Feature Pins: | FLTN, OCSET, PWRON |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Plug Controller 8 Channel CompactPCI™ 28-SSOP/QSOP |
| Beskrivelse: | IC CTRLR HOTPLUG DUAL 28-SSOP |
| Strøm - Forsyning: | 5.3mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | 100mA, 500mA |
| applikasjoner: | CompactPCI™ |
| Email: | [email protected] |