Kjøpe HIP2100IR4ZT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 12-DFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 12-VFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | HIP2100IR4ZT |
| Logisk spenning - VIL, VIH: | 4V, 7V |
| Inngangstype: | Non-Inverting |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap): | 114V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 12-DFN (4x4) |
| Driven konfigurasjon: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN |
| Strøm - Peak Output (Kilde, Sink): | 2A, 2A |