Kjøpe HM13-20003LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranse: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.450" L x 0.728" W (36.83mm x 18.50mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | HM13 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | HM13-20003LF |
| induktans: | 2mH |
| Høyde - sittende (maks): | 1.700" (43.18mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2mH Unshielded Toroidal Inductor 1.5A 800 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2MH 1.5A 800 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 800 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1.5A |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |