Kjøpe HS75 6R F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.917" L x 1.075" W (48.70mm x 27.30mm) |
| Serie: | ARCOL, HS |
| Motstand (ohm): | 6 |
| Strøm (Watts): | 75W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HS75 6R F |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.949" (24.10mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 6 OHM 1% 75W |
| sammensetning: | Wirewound |
| Belegg, Boligtype: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |