Kjøpe HVR6800001303JAC00 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm) |
| Serie: | HVR68 |
| Motstand (ohm): | 130k |
| Strøm (Watts): | 1W |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | HVR6800001303JAC00 |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 130k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film |
| Beskrivelse: | RES 130K OHM 1W 5% AXIAL |