Kjøpe ICL7621DCPA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 15mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-PDIP |
| Slew Rate: | 0.16 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ICL7621DCPA |
| Få båndbreddeprodukt: | 480kHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-PDIP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8DIP |