Kjøpe INA250A4QPWRQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V |
|---|---|
| Slew Rate: | 0.2 V/µs |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | 296-46587-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | INA250A4QPWRQ1 |
| Få båndbreddeprodukt: | 50kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit |
| Beskrivelse: | IC CURR SHUNT MONITOR 16TSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 200µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| Nåværende - Input Bias: | 28µA |
| Forsterkertype: | Current Sense |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |