Kjøpe IPW60R250CP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 3.5V @ 440µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | PG-TO247-3 |
| Serie: | CoolMOS™ |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 250 mOhm @ 7.8A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 104W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Andre navn: | IPW60R250CPFKSA1 SP000310511 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | IPW60R250CP |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 1200pF @ 100V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 35nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 650V 12A (Tc) 104W (Tc) Through Hole PG-TO247-3 |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 650V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 650V 12A TO-247 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 12A (Tc) |