Kjøpe ISL1801IVZ-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | - |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 9 V ~ 90 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ISL1801IVZ-T |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, Solar Power Voltage Regulator IC 4 Output 48-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC CONV SOLAR PWR 48TSSOP |
| applikasjoner: | Converter, Solar Power |
| Email: | [email protected] |