Kjøpe ISL6556BCR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.84 V ~ 1.6 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 3 V ~ 12 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-QFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ISL6556BCR |
| Utvidet beskrivelse: | - Controller, Intel VR10X Voltage Regulator IC 4 Output 32-QFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC CTRLR MULTIPHASE VRM10 32-QFN |
| applikasjoner: | Controller, Intel VR10X |
| Email: | [email protected] |