Kjøpe ISL6731AFBZ-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 15 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Modus: | Continuous Conduction (CCM) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ISL6731AFBZ-T |
| Frekvens - Bytte: | 111kHz ~ 138kHz |
| Utvidet beskrivelse: | PFC IC Continuous Conduction (CCM) 111kHz ~ 138kHz 14-SOIC |
| Beskrivelse: | IC CTRLR PFC BOOST 124KHZ 14SOIC |
| Nåværende - Oppstart: | 106µA |
| Email: | [email protected] |