Kjøpe ISL8484IR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 1.65 V ~ 4.5 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | - |
| Bytt tid (Ton, Toff) (Maks): | 40ns, 20ns |
| Bytt krets: | SPDT |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-TDFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 500 mOhm |
| Antall kretser: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 2:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ISL8484IR |
| Utvidet beskrivelse: | 2 Circuit IC Switch 2:1 500 mOhm 10-TDFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC SWITCH DUAL SPDT 10TDFN |
| Nåværende - Lekkasje (IS (av)) (Maks): | 100nA |
| Crosstalk: | -85dB @ 100kHz |
| Charge Injection: | 170pC |
| Kanal-til-kanal-matching (ΔRon): | 60 mOhm |
| Kanalkapasitans (CS (av), CD (av)): | 62pF |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |