Kjøpe ISL9520HRTZ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 22V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Antall celler: | 2 ~ 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ISL9520HRTZ |
| Interface: | I²C |
| Feilbeskyttelse: | Short Circuit |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion 28-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC CHARGE MGMT LI-ION/POL 28TQFN |
| Nåværende - Lading: | Constant, Pulsed |
| Ladestrøm - Maks: | 8A |
| Batterispenning: | - |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |