Kjøpe ISL97686IBZ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 9V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 32V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Controller |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ISL97686IBZ |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | 200kHz ~ 1.2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 160mA 28-SOIC |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28SOIC |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 160mA |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |