Kjøpe IXFN34N100 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 5.5V @ 8mA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-227B |
| Serie: | HiPerFET™ |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 280 mOhm @ 500mA, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 700W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | IXFN34N100 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 9200pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 380nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 1000V (1kV) 34A 700W (Tc) Chassis Mount SOT-227B |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 1000V (1kV) |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 1000V 34A SOT-227B |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 34A |
| Email: | [email protected] |