Kjøpe JAN1N4961CUS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Zener (Nom) (Vz): | 13V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.5V @ 1A |
| Toleranse: | ±2% |
| Leverandør Enhetspakke: | D-5B |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Strøm - Maks: | 5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SQ-MELF, E |
| Andre navn: | 1086-18511 1086-18511-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN1N4961CUS |
| Impedans (Maks) (Zzt): | 3 Ohm |
| Utvidet beskrivelse: | Zener Diode 5W ±2% Surface Mount D-5B |
| Beskrivelse: | DIODE ZENER 13V 5W D5B |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 10µA @ 9.9V |
| Email: | [email protected] |