Kjøpe JAN1N6660 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 750mV @ 15A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 45V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-254AA |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/608 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Andre navn: | 1086-20046 1086-20046-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JAN1N6660 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 15A Through Hole TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO254AA |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 1mA @ 45V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 15A |
| Email: | [email protected] |