Kjøpe JAN1N6674R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.55V @ 20A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 500V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-254AA |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/617 |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 35ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Andre navn: | 1086-16028 1086-16028-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | 200°C (Max) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN1N6674R |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 500V 15A Through Hole TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 500V 15A D5D |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 50µA @ 400V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 15A |
| Email: | [email protected] |