Kjøpe JAN2N1486 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 55V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 750mV @ 40mA, 750mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-8 |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/207 |
| Strøm - Maks: | 1.75W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-233AA, TO-8-3 Lens Top Metal Can |
| Andre navn: | 1086-16075 1086-16075-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN2N1486 |
| Frekvens - Overgang: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 55V 3A 1.75W Through Hole TO-8 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 55V 3A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 35 @ 750mA, 4V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 15µA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 3A |
| Email: | [email protected] |