Kjøpe JANTX1N6471US med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 12V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 22.6V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 13.6V |
| Enveis kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | G-MELF (D-5C) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/552 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SQ-MELF, G |
| Andre navn: | 1086-2634 1086-2634-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JANTX1N6471US |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 12VWM 22.6VC GSQMELF |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 374A (8/20µs) |
| Kapasitans @ Frekvens: | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |