Kjøpe JANTX2N3743 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1.2V @ 3mA, 30mA |
| Transistor Type: | PNP |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-39 (TO-205AD) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/397 |
| Strøm - Maks: | 1W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Andre navn: | 1086-15513-MIL |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JANTX2N3743 |
| Frekvens - Overgang: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 200mA 1W Through Hole TO-39 (TO-205AD) |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 300V 0.2A TO-39 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 30mA, 10V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 250nA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 200mA |
| Email: | [email protected] |