Kjøpe JANTXV2N5664 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 200V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1V @ 5A, 1A |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-66 (TO-213AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/455 |
| Strøm - Maks: | 2.5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-213AA, TO-66-2 |
| Andre navn: | 1086-21061 1086-21061-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JANTXV2N5664 |
| Frekvens - Overgang: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 200V 5A 2.5W Through Hole TO-66 (TO-213AA) |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 200V 5A TO66 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 1A, 5V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 200nA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 5A |