Kjøpe JC1AF-S-DC6V-F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 4.8 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 0.6 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | JC |
| Frigjør tid: | 10ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 60°C |
| Bruk tid: | 30ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JC1AF-S-DC6V-F |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 6VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 6V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 15A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 6VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 40 Ohms |
| Coil Power: | 900 mW |
| Coil Current: | 150mA |
| Email: | [email protected] |