Kjøpe JVN1AF-4.5V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 3.38 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 0.23 VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 277VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | JV-N |
| Frigjør tid: | 5ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 12ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens varenummer: | JVN1AF-4.5V |
| Egenskaper: | Sealed - Flux Protection |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 4.5VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 4.5VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 101 Ohms |
| Coil Power: | 200 mW |
| Coil Current: | 44.4mA |
| Email: | [email protected] |