Kjøpe K331M10X7RH53H5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm) |
| Serie: | Mono-Kap™ K |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | K331M10X7RH53H5 |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.100" (2.54mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Beskrivelse: | CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL |
| kapasitans: | 330pF |