Kjøpe L175J100E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) |
| Serie: | 270 |
| Motstand (ohm): | 100 |
| Strøm (Watts): | 175W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Andre navn: | OHL175J100E OHL175J100E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunksjon: | Brackets (not included) |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | L175J100E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 175W |