Kjøpe L25S070.V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" Dia x 1.626" L (31.00mm x 41.30mm) |
| Serie: | POWR-GARD® L25S |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navn: | F1103 L25S070 L25S070V |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | L25S070.V |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/VDC |
| Nåværende vurdering: | 70A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA AC, 20kA DC |
| godkjenninger: | CE, CSA, UR |
| applikasjoner: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |