Kjøpe L4931CZ120 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 12V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 20V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.4V @ 250mA |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-92-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Andre navn: | 497-1002 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | L4931CZ120 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 250mA TO-92-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 12V 0.25A TO92-3 |
| Strøm - Utgang: | 250mA |