Kjøpe L4972A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 5.1V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 40V |
| Spenning - Inngang (Min): | 15V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 50V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-PowerDIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | 497-6698-5 L4972A-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | L4972A |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 100kHz ~ 200kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 5.1V 1 Output 2A 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 2A 20DIP |
| Strøm - Utgang: | 2A |
| Email: | [email protected] |