Kjøpe L70S200.V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 650V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 700V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD® L70S |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navn: | L70S200 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Produsentens varenummer: | L70S200.V |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 200A 700VAC/650VDC |
| Nåværende vurdering: | 200A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA AC, 20kA DC |
| godkjenninger: | CE, CSA, UR |
| applikasjoner: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |