Kjøpe LA100P2004 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 750V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 1000V (1kV) |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm) |
| Serie: | POWR-GARD® LA100P |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navn: | LA100P200-4 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LA100P2004 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC |
| Nåværende vurdering: | 200A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 100kA |
| godkjenninger: | UR |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |