Kjøpe LC5202S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 25V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 200V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | AC DC Offline Switcher |
| topologi: | Step-Down (Buck) |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Andre navn: | LC5202S DK LC5202S-ND LC5202S-TL LC5202STR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LC5202S |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck) PWM Dimming 400mA 8-SOP |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 400mA |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |