Kjøpe LC5223D med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 25V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 200V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | AC DC Offline Switcher |
| topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-DIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Andre navn: | LC5223D DK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LC5223D |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 800mA 8-DIP |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR OFFL DIM 800MA 8DIP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 800mA |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |