Kjøpe LCP02-150B1RL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | - |
|---|---|
| Spenning - Breakover: | - |
| Serie: | LCP |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navn: | 497-13418-6 |
| Antall elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LCP02-150B1RL |
| Beskrivelse: | THYRISTOR 30A 8SOIC |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | - |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 30A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |