Kjøpe LD1086D2T33TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 30V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 1.5A |
| Leverandør Enhetspakke: | D2PAK |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andre navn: | 497-1224-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 32 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LD1086D2T33TR |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A D2PAK |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 1.5A D2PAK |
| Strøm - Utgang: | 1.5A |