Kjøpe LD2982BM50R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 16V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.12V @ 50mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | 497-3490-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | LD2982BM50R |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 50mA SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 5V 50MA SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 50mA |