Kjøpe LD39020ATPU33R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 5.5V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-DFN (1x1) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 4-XDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 497-15925-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LD39020ATPU33R |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 4-DFN (1x1) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.2A 4VFDFPN |
| Strøm - Utgang: | 200mA |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |