Kjøpe LD39030SJ12R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.2V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.5 V ~ 5.5 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-FlipChip |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 4-UFBGA, FCBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LD39030SJ12R |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 300mA 4-FlipChip |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.2V 0.3A 4FLIPCHIP |
| Strøm - Utgang: | 300mA |