Kjøpe LFH600302P med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 600V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Serie: | LF |
| Andre navn: | LFH600302PLF LFH600302PLF-ND |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LFH600302P |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | - |
| For bruk med / relaterte produkter: | CLASS H, K5 |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Nåværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Email: | [email protected] |