Kjøpe LFR600602CID med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 600V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Box Lug |
| Serie: | LFR |
| Andre navn: | LFR60060-2CID |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LFR600602CID |
| Fuseholder Type: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | Class R |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL |
| Nåværende vurdering: | 60A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Avslutt: | - |
| Email: | [email protected] |