Kjøpe LGG2Z272MELC45 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 180V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | LGG |
| Ripple Current: | 3A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navn: | 493-8117 LGG2Z272MELC45-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 27 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LGG2Z272MELC45 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.850" (47.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2700µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2700UF 20% 180V SNAP |
| kapasitans: | 2700µF |