Kjøpe LGU2G391MELC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 400V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | LGU |
| Ripple Current: | 1.6A @ 120Hz |
| Andre navn: | 493-2808 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | LGU2G391MELC |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.378" (35.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 390µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP |
| kapasitans: | 390µF |